`
   

  Menu

 
  WIRNIKI, WIRNIK, DO WENTYLATORÓW

Wirniki stanowią istotną część każdego urządzenia wentylacyjnego i chłodzącego.
Aby osiągnąć jak najlepszą wydajność i jednocześnie zapewnić jak najniższy poziom hałasu oraz jak najmniejsze zużycie energii, ważne jest dobranie odpowiedniego wirnika do określonego zadania.
Oferujemy szeroki zakres wirników osiowych wykonanych z materiałów najwyższej jakości. System poszczególnych typów oparty jest na zamiennych elementach - łopatki, piasta, z których zbudowany jest wirnik.
Poszczególne typy wirników są zaprojektowane tak, aby możliwa była zmiana liczby oraz kąta łopatek, materiału, jak również kierunku obrotów.
Istnieje również możliwość dostosowania średnicy wirnika. Oferuje szeroką gamę wielkości: od ø200 mm do ø2746 mm.
Zastosowania: opryskiwacze sadownicze, zamgławiacze, wieże chłodnicze, parowniki, chłodzenie silników, skraplacze chłodzone powietrzem, kompresory, wentylacja w rolnictwie, wentylacja przemysłowa, chłodnice wyparne

wirnik

TYP H

Pięć rozmiarów piast wykonanych z aluminium. Dwa rozmiary piast wykonanych z poliestru termoplastycznego. Dwa rozmiary łopatek o profilu aerodynamicznym. Łopatki dostępne są w czterech wersjach: (materiał) PPG, PAG, PAG.AS, AL.

<<wiecej>>

wirniki

TYP Z

Pięć rozmiarów piast wykonanych z aluminium. Cztery rozmiary łopatek o profilu aerodynamicznym. Łopatki dostępne są w czterech wersjach: (materiał) PPG, PAG, PAG.AS, AL.

<<wiecej>>

wirniki osiowe

TYP W

Trzy rozmiary piast wykonanych z aluminium. Jeden rodzaj łopatek profil okrągły. Łopatki dostępne są w jednej wersji (materiał): PPG.


wirnik osiowy

TYP G

Wirnik 10G rozszerza istniejący typoszereg wirników do imponującej maksymalnej średnicy wirnika 2746 [mm]. Jest to największy wirnik termoplastyczny na świecie.

 

łopatka

TYP D

Jeden rozmiar piasty wykonany z aluminium. Jeden rodzaj łopatek szerokoprofilowy. Łopatki dostępne są w dwóch wersjach (materiał): PPG, PAG.

 

łopatki

TYP M

Jeden rozmiar piasty wykonany z aluminium. Jeden rodzaj łopatek profil aerodynamiczny. Łopatki dostępne są w dwóch wersjach (materiał): PPG, PAG.

 

  JIMwent,  60-410 Poznań ul. Olszyńska 10 |  Tel/fax (0 61) 833 65 24    tel. kom. 0 609  293 502